تا رهبر عزیز زنده است...

رهبر انقلاب در جمع مردم استان فارس:

امروز، قوای سه‌گانه به‌ویژه دولت، حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط کار و خدمت در کشور حمایت خواهند کرد؛ اما هرجا که رهبری احساس کند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظیم ملت ایران به‌سوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

.................................................

افسران جوان جنگ نرم! دریابید هل من ناصر ینصرنی....

امام خامنه ای

/ 9 نظر / 24 بازدید
باران

سلام علیکم شندیه بودم شما بقیه رو لینک نمی کنید من از وبتون خوشم اومد فقط خواستم از آپ مطالبتون خبر دار بشم.... یاعلی

باران

سلام از یه بنده خدایی شنیدم که شما کسی رو لینک نمی کنید.... وب شما هم جاافتاده نظر خواننده ها مهمه دیگه منم یه خواننده.... امیدوارم بتونیم توی وبلاگ نویسی از کمک ها و نظرای همدیگه بهره ی کافی رو ببریم.... منم یک سالی هست که وب می نویسم فقط وب هک شد و مجبور شدم یه وب دیگه راه بندازم و همه چی رو از اول شروع کنم اگه دیر به دیر آپ می کنم دلیلش اینه که شور و اشتیاق کساییکه رو تازه وب راه انداختن ندارم ولی سعی می کنم آپام پر معنی و پر محتوا باشه.... یاعلی

بهبود فکرآزاد

شما قضاوت کنيد! http://behzistan.persianblog.ir/post/178/

پسرپاییز

این تبلیغات پرشین بلاگ بالای پنجره نظرات حسابی یاد خاطرات دو سال پیشم انداخت... یادم می آید از اولین کسانی بودم که این بازی را شروع کرده بودم.در منطقه ای که بودم جزء رده بالاها بودم.چند وقتی بی خیال شدم وقتی دوباره سر زدم دیدم همه چیز پریده است... انگار در خواب ناز بوده باشم!

آسمان

رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حرکت عظیم ملت ایران به‌سوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود این جمله واقعا معرکه بود....[ماچ]....این بوس از دستای آقاست...

jahandar

سلام، تمام کشورهایی که سالهاست نیروی اتمی‌ استفاده میکنند تصمیم گرفتند که تا ۱۵ سال دیگر از این بهره برداری دست بکشند. آلمان ، ژاپن، هند و غیره. دنیا دنبال بهره بردار از نیروی خورشید، با د ، امواج دریا و اینکه چگونه میشود این دنیا را حفظ کرد،هست. به نظر میاید که ما فقط دنبال تخریب دنیا و ادمهایش هستیم. من فدایی امام هستم و انشا‌الله روزی تمام انسانهای این دنیا عین ما مسلمان شیعه خواهند شد اما آیا آن روز دنیایی وجود خواهد داشت؟ بهانه انرژی اتمی‌ و یا حتی استقفرلله وعده امام زمان فقط برای سرگرمی ما مردم هست تا آقای احمدی‌نژاد و فامیلهاش بتوانند به راحتی‌ دزدی بکنند.