سیمای 24 ساعته!

شبکه استانی خراسان رضوی هم 24 ساعت شد!

از این به بعد باید منتظر این بود که از این 24 ساعت 48 ساعتش رو با فیلم های دهه 80 میلادی به قبل پر کنند و بقیه اش رو هم با فیلم های قدیمی ایرانی که از سیمای جمهوری اسلامی n بار پخش شده ، پر می کنند.

از این به بعد باید منتظر این بود که شهروندان خراسانی ساعت های متوالی ، چشمشون رو به صفحه جادویی به دوزند و تا جایی که امکانش وجود داره ، تاثیر منفی بگیرند.

یک سوال؟

شبکه استانی 24 ساعت شد، اما از این 24 ساعت چند ساعتش رو برنامه ریزی کردیم که محتوا محور برنامه نشون بدیم؟

24 ساعت فیلم گذاشتن هنر نیست!

فاجعه و ظلم!

/ 6 نظر / 13 بازدید
بسیجی دانشجو

سلام حجت الاسلام روح الله بجاني: در فرهنگ عاشورا انتساب فاميلي با امام مانع از جانفدايي و ولايتمداري نمي شود. آنروز علي اكبر تا حدي جهاد نمود كه در روايات آنده است : اكبر را اربا اربا كردند. ولايتمداري تكليفي است كه هم شامل فرزند و برادر مي شود و هم ساير امت. اتفاقا وقتي مكلفي بنام سيد مجتبي و يا سيد مسعود با توجه به فرزند بودن نسبت به ولي در سطح كلان و وسيع از اخباري مطلع مي شوند كه مانسبت به آنها بي خبريم. تكليفي فراتر دارند. ساير مكلفين هم از ايشان انتظار رساندن برخي اخبار مهم حزب الله به رهبر عظيم الشان را دارند. دشمنان داخلي و فتنه گر در سال 88 با توجه به ولايتمداري فرزندان آقا شمشيرها را برهنه كردند و مجتبي را در اوج تبليغات هاي دروغين قطعه قطعه كردند تا شايد بتوانند در مسير ولايتمداري تابلوي ورود ممنوعي را مقابل سيد مجتبي قرار دهند. دشمنان داخلي و فتنه گر در سال 88 با توجه به ولايتمداري فرزندان آقا شمشيرها را برهنه كردند و مجتبي را در اوج تبليغات هاي دروغين قطعه قطعه كردند تا شايد بتوانند در مسير ولايتمداري تابلوي ورود ممنوعي را مقابل سيد مجتبي قرار دهند.

هادی

مشکل ما وجود مدیرانی است که ذره ای سواد رسانه ای ندارند لذا وقتی در پست های مدیریت رسانه قرار می گیرند فکر می کنند توسعه کمی ارزش محسوب می شود . همان فرایند آخوندوکراسی در بعد انقلاب

حمید برزخ

سلام شما مشهدی هستید؟ اگه هستید کامنت خصوصی بذارد کارتون دارم تازه باید از این به بعد شبکه دزدی بکه 5 و هم ببینیم

محمد

سلام ممنون از حضور گرمت [گل]

زهرا رها

دقیقا همینطوره ... فاجعه! بقیه شبکه ها هر برنامه ای که پخش کنند این شبکه نیز .. من چند بار رفتم سراغ تلویزیون تا شاید دلم به برنامه مفیدی گرم بشه اما هر بار ... اگه چندتا کنترل رو به من نشون بدن و بگن کدومش مال ال سی شماست واقعا نمی دونم کنترل ما چه شکلیه!!! [لبخند]

هارپوکرات

مرسی